Sledujte nás na Facebooku
O nás Podlahy Decking Drevené obklady fasád Schody

HARO Parkett

Vlastnosti
Konštrukcie a série
Dizajn
Povrchové úpravy
Triedenie
Dekóry
Fotogaléria
HARO Parkett SPA

Celý sortiment podláh

Laminátová podlaha
HARO Tritty
Drevená podlaha
HARO Parkett
Drevená podlaha do kúpeľne
HARO Parkett SPA
Klasické drevené parkety
Exkluzívna drevená podlaha
Parkettmanufaktur
Korková podlaha
HARO Corkett
Dlažba na báze dreva
Celenio
Športové podlahy
HARO

Drevená podlaha HARO Parkett

Dokonalosť spĺňajúca všetky nároky.

Drevo ako obnoviteľná prírodná surovina, je nielen veľmi pevné a odolné, ale aj teplé a živé. Pravdepodobne nenájdete žiaden ďalší element, ktorý by vašemu obydliu pridal tak na hodnote, ako kvalitná drevená podlaha.

HARO Parkett je ideálny podklad pre sofistikovaný životný štýl. Prirodzený pôvab, vysoká hodnota, spracovanie a výroba z najlepších odrôd dreva, montáž bez lepenia a široké možnosti individuálneho dizajnu vytvárajú jasný rozdiel. Bohatá ponuka

Drevená podlaha HARO Parkett

dekórov a dizajnov napĺňa všetky požiadavky. Od dizajnu klasickej dosky cez dizajn Toscana, Carré až po klasickú parketu.

S možnoťou voľby luxusného tlmiaceho podkladu HARO Silent Pro®, ktorý znižuje hladinu hluku v miestnosti aj u susedov. Drevená podlaha HARO Parkett je vhodná pri podlahovom kúrení a alergici môžu dýchať s úľavou - prach, mikróby a baktérie nemajú šancu.

Až 85 percent použitého dreva v podlahách HARO Parkett pochádza z certifikovaných, zodpovedne a udržateľne obhospodárených lesov, kde každú ťažbu dreva nasleduje nová výsadba pre budúce generácie. Aj na konci svojho životného cyklu sú parkety priateľské k životnému prostrediu a jednoducho sa likvidujú – môžu byť kompletne zrecykované alebo použité na výrobu energie.

Silent Pro

Drevená podlaha prináša do vášho domova komfort a pohodu na celé desaťročia. Na rozdiel od iných typov podláh, drevo možno renovovať. Podlaha tak bude po kvalitnom brúsení a lakovaní vyzerať ako úplne nová.

Prejdite sa prehľadom pestrej ponuky sortimentu drevených podláh HARO Parkett a nechajte sa inšpirovať.

Domovská stránka Podlahy Drevená podlaha HARO Parkett
Podlahy
Decking, exteriérové terasy
Obklady fasád
Profil spoločnosti
Referencie
Kontakt
Predajňa, otváracie hodiny

© 2001-2016 PMPstav s.r.o.