Sledujte nás na Facebooku
O nás Podlahy Decking Drevené obklady fasád Schody

Celenio

Vlastnosti
Dekóry
Fotogaléria

Celý sortiment podláh

Laminátová podlaha
HARO Tritty
Drevená podlaha
HARO Parkett
Drevená podlaha do kúpeľne
HARO Parkett SPA
Klasické drevené parkety
Exkluzívna drevená podlaha
Parkettmanufaktur
Korková podlaha
HARO Corkett
Dlažba na báze dreva
Celenio
Športové podlahy
HARO

Dlažba na báze dreva Celenio

Drevo ako nikdy predtým.

Doteraz ste si mohli vyberať medzi drevom a kameňom. Celenio ponúka to najlepšie z oboch. Táto inovatívna podlaha vyrábaná z materiálu Harolith®, exkluzívne spoločnosťou HARO, dáva drevu nebývalý a nový vzhľad - komplexným, patentovaným procesom je materiál na báze dreva lisovaný pod vysokým tlakom do drevenej dlažby.

Celenio je drevo v tej najinovatívnejšej forme: s tvarom dlažby a vzhľadom kameňa, bridlice, textílie alebo kože je otvorené novým možnostiam interiérového dizajnu. A so všetkými výhodami dreva.

Na rozdiel od bežnej kamennej dlažby je Celenio vďaka svojej vysokej pružnosti a odolnosti voči dopadu ohybná, nerozbitná a teplá. Navyše sú dlaždice ľahké a montáž bez lepeniaTop Connect® patrí medzi najjednoduchšie na svete. Celenio

Celenio

sa dá rezať štandardným náradím na drevo. Táto dokonalá syntéza dreva a kameňa je samozrejme vhodná aj na podlahové vykurovanie.

Hlavné výhody:

Celenio

Komfort
Inovatívna drevená podlaha kombinuje to najlepšie z oboch oblastí a vytvára novú, prírodnú atmosféru domova.

Celenio

Montáž
Celenio je k dispozícii s dvomi systémami montáže. Každý má dvoje výhody: Top Connect® - zámkový systém pre lacnú montáž plávajúcim spôsobom alebo ComforTec® - samolepiaci systém kombinujúci výhody celoplošného lepenia a plávajúcej montáže.

Celenio

Teplo
Spája jedinečný pocit útulnosti a stanovuje nové štandardy v pohodlí. Teplá drevená podlaha dodáva vyváženú a estetickú atmosféru domova.

Celenio

Pružnosť a odolnosť voči poškodeniu
Na miestach, kde sa ostatné materiály ľahko lámu a praskajú, je Celenio stále pevné. Je to malý zázrak, pretože tento materiál je značne odolnejší ako prírodný kameň alebo keramické materiály.

Celenio

Nízka váha
Dlaždice Celenio prinášajú do Vášho života ľahkosť: Sú o polovicu ľahšie ako bežné kamenné dlaždice.

Celenio

Jedinečné možnosti dizajnu
Nechajte sa inšpirovať! Celenio vám ponúka úžasnú tvorivú slobodu a možnosť navrhnúť vlastné vzory. S 8mm tenkým profilom je vhodná pod všetky dvere a perfektná pri rekonštrukcii a renovácii.

Domovská stránka Podlahy Dlažba na báze dreva Celenio
Podlahy
Decking, exteriérové terasy
Obklady fasád
Profil spoločnosti
Referencie
Kontakt
Predajňa, otváracie hodiny

© 2001-2016 PMPstav s.r.o.