Sledujte nás na Facebooku
O nás Podlahy Decking Drevené obklady fasád Schody

Drevené obklady fasád

Bangkirai
Ipe
Kanadský céder
Meranti
Merbau
Okoume
ThermoWood

Drevené obklady fasád

Exteriérové obklady z dreva patria medzi klasické riešenia vonkajších fasád budov a rodinných domov. Neplnia iba estetickú funkciu, ale predovšetkým chránia budovu pred poveternostnými vplyvmi.

Obklady fasád ponúkame z najtrvácnejších druhov exotických a tepelne upravených drevín, predurčených na celoročné použitie v exteriéri. Vďaka vysokej hustote a odolnosti voči vlhkosti, hnilobe, termitom a červom napádajúcim suché drevo poskytujú dostatočne dlhú živostnosť aj v prípade, že drevo nie je chemicky ošetrené.

Pozrite si ponuku exotických drevín a fotogalériu pri každej z nich:

Thermowood
Vyrábaný tepelnou úpravou reziva, pri ktorej získa severský smrek či borovica vlastnosti porovnateľné s tropickými drevinami.
Bangkirai
Obľúbená tropická drevina. Vyznačuje sa vysokou objemovou hmotnosťou, veľmi dobrou odolnosťou voči oderu a vynikajúcou pevnosťou a pružnosťou.
Ipe (Lapacho)
Tvrdé, silné drevo s jemnými pórmi, elastické, prakticky bezchybné a bez prasklín, málo štiepenia, nedeformuje sa. Predstavuje najvyššiu kvalitu.
Kanadský céder
Dodá všetkým projektom pečať krásy a prestíže. Drevina s unikátnou rozmerovou stabilitou a prirodzenou odolnosťou voči hnilobe. Neobsahuje živicu, málokedy sa objaví zdravá hrča.
Meranti
Tvarovo stála drevina, ktorá odoláva aj extrémnym poveternostným vplyvom. V mieste prípadného mechanického poškodenia nehnije, ako sa tomu stáva u smreku.
Merbau
Už od prírody obohatené delikátnym pozlátením. Merbau má výnimočnú rozmerovú stálosť, je tvrdé a preto veľmi odolné proti oderu a vtlačeniu.
Okoume
Drevo s dobrou stabilitou a prirodzenou odolnosťou voči hnilobe. Málokedy sa objaví hrča a to všetko z neho robí vynikajúci materiál.
Túžite po obklade z dreva, ktoré nemáme uvedené v ponuke?
Kontaktujte nás.
Domovská stránka Drevené obklady fasád
Podlahy
Decking, exteriérové terasy
Obklady fasád
Profil spoločnosti
Referencie
Kontakt
Predajňa, otváracie hodiny

© 2001-2016 PMPstav s.r.o.