Sledujte nás na Facebooku
O nás Podlahy Decking Drevené obklady fasád Schody

Decking Merbau

Vlastnosti
Technické údaje

Ďaľšie dreviny

Bangkirai
Cumaru
Ipe (Lapacho)
Tatajuba
ThermoWood
Tiger Wood (Muiracatiara)

Decking Merbau

Exteriérové terasy z exotického dreva Merbau.

Drevo Merbau je už od prírody obohatené delikátnym pozlátením - niektoré žilky sú vyplnené žltým, lesklým prachom, ktorý pod priesvitnými lakovými nátermi neskutočne pripomína zručne vyhotovené zlaté inkrustácie v tvare drobných pásikov.

Farebnosť a mechanické vlastnosti dreva Merbau ho zvlášť predurčujú na výrobu exkluzívnych podláh a parkiet v reprezentačných miestnostiach verejných budov a v súkromných domoch. Hlboká hnedá farba dreva zosvetlená zlatými škvrnkami zvýrazňuje dôstojnosť miesta a dokonale ladí s moderným vybavením. Zároveň tmavá farba povrchu maskuje prípadné znečistenia a zaškrabnutia. Vďaka tomu podlaha dlhšie uchováva plne estetické atribúty o to viac, že drevo Merbau má výnimočnú rozmerovú stálosť, je tvrdé a preto veľmi odolné proti oderu a vtlačeniu.

Merbau je charakteristické taktiež veľkou prirodzenou odolnosťou proti pôsobeniu húb a hmyzu. Je veľmi obľúbeným materiálom pre interiér, vďaka svojim vlastnostiam je však vhodný i pre exteriérové využitie.

Drevina Merbau v exteriéri počas dažďa krváca. Vyplavuje sa z nej látka tanín, ktorá môže spôsobiť zafarbenie terasy či fasády.

Fotografie realizovaných prác

Decking - Merbau Decking - Merbau Decking - Merbau Decking - Merbau
Decking - Merbau Decking - Merbau Decking - Merbau Decking - Merbau
Domovská stránka Decking, exteriérové terasy Merbau
Podlahy
Decking, exteriérové terasy
Obklady fasád
Profil spoločnosti
Referencie
Kontakt
Predajňa, otváracie hodiny

© 2001-2016 PMPstav s.r.o.