Sledujte nás na Facebooku
O nás Podlahy Decking Drevené obklady fasád Schody

Decking

Bangkirai
Cumaru
Ipe (Lapacho)
Merbau
Tatajuba
ThermoWood
Tiger Wood (Muiracatiara)

Decking

Decking (drevené exteriérivé terasy) ponúkame z najtrvácnejších druhov exotických drevín s vysokou hustotou, ktoré sú predurčené na celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Vysoká odolnosť voči vlhkosti, hnilobe, termitom a červom napádajúcim suché drevo zaručujú dostatočne dlhú živostnosť až do 30 rokov aj v prípade, že drevo nie je chemicky ošetrené. Pre udržanie sviežej farby odporúčame 1-2 krát ročne impregnáciu olejom.

Zrealizujeme dielo podľa vašich prestáv. Viac ako desaťročné skúsenosti, množstvo realizovaných prác, ale najmä spokojnosť zákazníkov patria medzi naše najväčšie devízy.

Pozrite si našu ponuku exotických drevín a fotogalériu pri každej z nich:

Bangkirai
Naša najpoužívanejšia drevina. Vyznačuje sa vysokou objemovou hmotnosťou, veľmi dobrou odolnosťou voči oderu a vynikajúcou pevnosťou a pružnosťou.
Cumaru
Cumaru má vyššiu hustotu než drevina Bangkirai, je bez otvorov po škodcoch a dokonca sa ako jediná dodáva predsušená. Je teda veľmi stabilná.
Ipe (Lapacho)
Podlaha nového dizajnu s neviditeľným montážnym systémom. Predstavuje najvyššiu kvalitu.
Merbau
Už od prírody obohatené delikátnym pozlátením. Merbau má výnimočnú rozmerovú stálosť, je tvrdé a preto veľmi odolné proti oderu a vtlačeniu.
Tatajuba
Vyznačuje sa nižšou hustotou, je svetlejšej žltkavej farby, postupne tmavnúcej do gaštanovo hnedej. Cenovo priaznivá a stabilná.
ThermoWood
Vyrábaný tepelnou úpravou reziva, pri ktorej získa severský smrek či borovica vlastnosti porovnateľné s tropickými drevinami.
Tiger Wood (Muiracatiara)
Názov tejto dreviny popisuje jej nádhernú kresbu, pripomínajúcu tigriu kožu. Má nepravidelné vlákno a premenlivú konzistenciu.
Túžite po deckingu z dreviny, ktorú nemáme uvedenú v ponuke?
Kontaktujte nás.
Domovská stránka Decking, exteriérové terasy
Podlahy
Decking, exteriérové terasy
Obklady fasád
Profil spoločnosti
Referencie
Kontakt
Predajňa, otváracie hodiny

© 2001-2016 PMPstav s.r.o.